Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Přítelkyně, signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová 44, vlevo dole popsáno tužkou org. lito 2/20, litografie/papír, 27 x 20,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |